Tabela Hizmetlerimiz

Işıklı tabela, ışıksız tabela, led tabela, kayan yazı, paslanmaz tabela, pleksi kutu harf tabela,eczane tabelası, yol tabelası, yönlendirme tabela

Isikli Tabela

Fark edilebilirliklerini arttırmak veya karanlık ortamlarda görünebilirliliğini sağlamak amacı ile tabelaların florsan, led, neon, spot gibi aydınlatma materyalleri ile ışıklandırılarak üretilme şeklidir. Kullanılacakları mekana göre pleksi ışıklı tabela, vinil ışıklı tabela, paslanmaz ışıklı tabela, led ışıklı tabela ve neon ışıklı tabela vb. çeşitleri mevcuttur.

Isiksiz Tabela

Genellikle aydınlık ortamlarda kullanılan veya ışıklı tabelaya ihtiyaç duyulmayan mekanlarda tercih edilen tabela çeşitidir. Işıksız tabelalar, pleksi ışıksız tabela, vinil ışıksız tabela, paslanmaz ışıksız tabela, dekota ışıksız tabela, ahşap ışıksız tabela vb. çeşitlere sahiptir.

Kayan yazi & Led Tabela

 

Led tabelalar genellikle gece görülmesi önemli olan tabelalarda veya iç mekanlarda tercih edilen elektronik bir devre ile yakılan ledlerin belirli bir karakter yada sembolü oluşturması ile meydana gelir.

Totem Tabela

 

Geniş bir alana hakim olan totem tabelalar özellikle organize sanayi bölgeleri, otoyol kenarları ve büyüklüklerine göre şehir içlerindede tercih edilebilmektedirler

Kutu Harf Tabela

Alüminyum, Pleksi, dekota, paslanmaz gibi malzemelerde üretilen kutu harf tabelalar direk cephelere veya çeşitli materyallerden sağlanabilen zeminler üzerine dizilerek oluşturulur. Kutu harf tabela çeşitleri ışıkılı ve ışıksız olarak üretilebilirler.

Paslanmaz Kutu Krom Harf Tabela

 

Fileli Paslanmaz Kutu Harf Tabela cnc yada lazer olrak kesilen paslanmaz malzemenin orta kısmına pleksi yerleştirilerek etrafına yanak bantlarının 90 derece açı ile dönülmesinden elde edilen alt yüzeyi açık harf yada semboller den oluşan tabela çeşididir.

Pleksi Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela cnc yada lazer olrak kesilen pleksiglass malzemenin etrafına yanak bantlarının 90 derece açı ile dönülmesinden elde edilen alt yüzeyi açık harf yada semboller den oluşan tabela çeşididir.

Yönlendirme Tabela

Bu tabelaları iç mekan yönlendirme tabelaları ve dış mekan yönlendirme tabelaları olarak iki gruba ayırabiliriz. Bina içi yönlendirme tabelaları kapı isimliklerinden kat planlarına kadar her türlü yönlendirme ve adlandırmada kullanılırken adres yönlendirme tabelaları ise yakın çevreden geçerli adrese doğru yön ve mesafe bilgisi içerirler.

Yol Tabelası

Yol kenarı için yapılan tabela. Yol kenarına konulmak üzere sunta üzerine vinil baskı ile yapılan reklam tabelasıdır.Yol kenarı tabelalarınız için ebat adet ve malzemeye göre fiyat alabilirsiniz,.

Eczane Tabelası

 

Eczane Tabela İstanbul un her bölgesine hizmetlerimiz vardır. Bir Telefon kadar yakınız. Uzman Kadromuz ile hizmetinizdeyiz.